Limon Tour World Guide Tranzito
Кожна наша програма ретельно продумана та є унікальною. У кожній із програм є свої, особливі елементи:

  • присутній яскравий казковий персонаж, одягнений у чудовий костюм
  • оригінальна сюжетна лінія
  • вся програма тематична, від цього дітям цікаво від початку до закінчення святкування
  • використовується безліч ігрового реквізиту, з яким ігри робляться захоплюючими та цікавими
  • діти не лише беруть участь у конкурсах, вони стають частиною захоплюючої казки, адже вони мають розгадувати загадки, брати участь у пригодах
  • у кожній програмі є момент, коли дітям лунають прикраси чи костюми, це дозволяє їм поринути в атмосферу свята ще більше
  • програма проходить українською мовою

Карлсон на дитячому святі

 

 Опис сюжету

Свято починають проводити два клоуни. Під час вистави один артист перевдягається у казкового героя: Карлсона. Коли клоун відволікає увагу дітей, на святі несподівано з'являється Карлсон.

Перша частина нашої програми більш рухлива. У ній багато ігор, конкурсів, розіграшів. Артисти уважно стежать за настроєм дітей, намагаються залучати їх, якщо вони зауважують, що увага дітей розсіюється, пропонують новий конкурс. Мета артистів, щоб дітям було весело та цікаво.

Друга частина
– урочиста. Винуватець урочистості перетворюється на справжнього принца (або принцесу). Це незабутній момент, коли Ваша дитина відчуває, що вона на святі найголовніша. Дитина почувається у центрі уваги, всі погляди прикуті до неї, звучить урочиста музика. Дитина розуміє - це її свято

Такі свята роблять дітей особистостями. До них починають відноситися з повагою. Клас чи група стає одним згуртованим колективом.

Третя частина – це звичайно ж вітання та винесення святкового торта зі свічками.

Наприкінці свята наші артисти подарують подарунок щасливому імениннику чи іменинниці та влаштують бал із надувними кулями. Включається весела музика та артисти запускають багато надувних куль. Починаються справжні веселощі, діти танцюють, веселяться, підкидають кулі над собою. Фотографії таких веселощів із кулями завжди виходять дуже яскраві, на них засмучено багато дитячих радісних емоцій.

Наші свята розраховані не лише для дітей. За бажанням, дорослі також можуть брати участь. Свято можна замовити до школи, дитячого садка, кафе, додому. У наших артистів є всі відповідні документи та санітарні книжки.

Фото зі свята